حضور فعال بیمه امید در دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه ، خصوصی سازی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور 15 لغایت 18 آبان ماه 1402 در مرکز نمایشگاه های بین المللی و مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار شد.

این رخداد که هر ساله با حضور و مشارکت جمع کثیری از ساختار اقتصادی و سرمایه گذاری کشور، مسئولین، کارشناسان و صاحب نظران اقتصادی با برگزاری نشست های تخصصی و همایش های جانبی با محورها و موضوعات روز اقتصادی، برگزاری جلسات متعدد همتایابابی و مذاکرات تجاری، حضور نمایندگان کشورها و شرکت های خارجی و تشکیل نمایشگاه با حضور بازیگران موثر اقتصادی کشور در فضای تخصصی و مساعد جزیره کیش برگزار می شود، فرصتی مناسب جهت حرکت در مسیر تحقق اهداف موردنظر در سال مهار تورم و رشد تولید فراهم می آورد.

شرکت بیمه امید نیز در این نمایشگاه پذیرای بازدیدکنندگان خود بود و به عرضه خدمات و محصولات خود پرداخت. عبدالحسین پهلوان مدیرعامل شرکت، به همراه معاونین و مدیران خود در نمایشگاه حضور بهم رساندند و از بازدید رئیس کل بیمه مرکزی میزبانی کردند.

در بازدید دکتر استاد هاشمی و هیأت همراه از غرفه بیمه امید عبدالحسین پهلوان در خصوص محدودیت فعالیت شرکت در مناطق آزاد و همچنین تلاش برای تحقق اهداف بیمه امید برای دستیابی به جایگاهی درخور و شایسته در میان بزرگان صنعت گفتگو کردند و بیان کردند بیمه امید،  امیدوار است با بکارگیری نیروی جوان و متخصص خود در ادامه سال جاری همچون 6 ماهه اول سال به آمار چشمگیری دستیابی پیدا کند. در ادامه ایشان تصریح کردند: اعمال مدیریت ریسک در کاهش خسارت، افتتاح شعب جدید، توسعه شبکه فروش، تبلیغات محیطی و حمایت از نمایندگان از جمله مواردی است که از ابتدای سال در دستور کار شرکت بیمه امید بوده است.

در حاشیه نمایشگاه دو تفاهمنامه همکاری میان بیمه امید و مناطق آزاد مهران و قصر شیرین در جهت توسعه همکاری و ارتباط موثر فیمابین تنظیم گردید.

همچنین برگزاری نشست های تخصصی همزمان با این رویداد بستری مناسب برای ایجاد فضای گفتگو و تعامل بین مسئولین و فعالین اقتصادی را در بر داشت که بیمه امید نیز از این ظرفیت برای آشنایی بیشتر با فرصت های سرمایه گذاری به ویژه در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بهره برد.

محتوای دلخواه خود را اضافه کنید. شما می توانید از شورتکد هم در اینجا استفاده کنید.

مطالب مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *