برگزاری مراسم تقدیر از نمایندگان برتر شعبه انزلی و آستارا

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه امید، طی سفر مدیرعامل شرکت و هیأت همراه به شعبه انزلی در جلسه ای از نمایندگان برتر شعبه و همچنین در جلسه ای از نمایندگان برتر آستارا، در سه گروه طلایی، نقره ای و برنزی قدردانی بعمل آمد.

عبدالحسین پهلوان، مدیرعامل شرکت در بخشی از این مراسم به اهمیت تعامل شعب و نمایندگان تاکید کرد و افزود: نقش مدیران ارشد در راهبری و حمایت رؤسای شعب و همچنین تعامل سازنده با نمایندگان همواره یکی از محورهای اصلی برنامه های بیمه امید بوده است.

وی تصریح کرد: نقش نماینده در حلقه بیمه گری از این جهت با اهمیت است که شرح خدمات و ابعاد مختلف محصولات بیمه ای و همچنین مشاوره خرید جهت انتخاب بیمه نامه مناسب بر عهده آنان است. حال اینکه امروزه دنیای رقابت در عرصه صنعت بیمه نیاز شدید به تبلیغات موثر و مستندسازی فعالیت‌ها میان شرکت‌های دیگر دارد چرا که هر سازمان و ارگانی لازم است به‌شیوۀ خود در رقابت‌ها حضوری پویا داشته باشد و برای شناخته شدن و در اوج بودن برنامه‌ریزی و تبلیغ کند. با توجه به اینکه اگر این تبلیغات درست و بجا باشد میتواند باعث افزایش فروش و بالا رفتن سطح خدمات باشد، شعب و نمایندگان ما نیز می توانند از حمایت های ما درخصوص تبلیغات محیطی در سطح استان و شهرهای محل فعالیت خود استفاده کنند.

در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی از نمایندگان برتر شعبه انزلی تقدیر و از زحماتشان قدردانی شد.

محتوای دلخواه خود را اضافه کنید. شما می توانید از شورتکد هم در اینجا استفاده کنید.

مطالب مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *