اخبار سایت« دریافت لوح تقدیر کارآفرینی توسط شرکت بیمه امید »بیمه امید در سومین کنفرانس ملی کارآفرینی (استقامت ملی و توسعه پایدار) که در تاریخ 25 آذر ماه 1396 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید حضور بهم رسانید و به پاس خدمات و اقدامات مناسب لوح تقدیر کارآفرینی را دریافت نمود.

 

دوشنبه بیست و هفتم آذر 1396


« تقدير از نمايندگان برتر »در بازدید جناب آقای اکرامی مدیرعامل محترم از شعبه و نمایندگان منطقه آزاد اروند، وضعیت این منطقه مورد بررسی قرار گرفت. در این بازدید با تعدادی از بیمه گذاران نیز در محل شعبه و یا در محل فعالیت آنها جلساتی برگزار گردید و مسائل مورد بررسی قرار گرفته و تفاهمات لازم به انجام رسید. و با عنایت به فعالیت مطلوب نمایندگی سرکار خانم آلبوغیش کد 4056 و جناب آقای ادگی پور کد 4143 که جزء نمایندگان برتر شرکت محسوب میشوند، از طرف مدیرعامل شرکت لوح تقدیر و نشان نماینده برتر به ایشان اعطاء گردید.

 

سه شنبه بیست و یکم آذر 1396


« روز بیمه » 

دوشنبه سیزدهم آذر 1396


« اطلاعیه همایش بیمه و توسعه » 

دوشنبه بیست و چهارم مهر 1396


«  دریافت ISO10002 شرکت بیمه امید » 

سه شنبه هجدهم مهر 1396


« حضور شرکت بیمه امید در جشن مهر مدرسه حضرت مریم – شهرستان ماکو »در این جشن که با حضور مدیر، پرسنل، دانش آموزان و والدین مدرسه حضرت مریم، سرکار خانم سمیرا یمینی سرپرست واحد توسعه بازار شرکت به همراهی پرسنل شعبه ماکو و همچنین نمایندگی رقیه حسین پور کد 4262 مورخ 1396/07/01 در محل مدرسه حضرت مریم برگزار گردید سعی بر اشاعه فرهنگ غنی بیمه های زندگی و سرمایه گذاری گردید. امید است با اقدامات این چنین، از این پس شاهد فروش بیش از پیش این بیمه نامه در شهرستان ماکو و سایر شهرهای کشور عزیزمان باشیم. .

 

دوشنبه هفدهم مهر 1396


« رشد میزان فروش بیمه های زندگی و سرمایه گذاری »حسب گزارش اعلامی واحد بیمه های زندگی و سرمایه گذاری شرکت بیمه امید مورخ 1396/07/04 ، این شرکت همچون سال های گذشته موفق به رشد در فروش بیمه های زندگی و سرمایه گذاری بوده است. شایان ذکر است در گزارش مربوط به سه ماهه دوم سال جاری بازار این شرکت درخصوص بیمه های زندگی رشد قابل توجهی را تجربه نموده است که این میزان در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با نسبت 136 درصد اعلام گردید.

 

چهارشنبه دوازدهم مهر 1396


« حضور شرکت بیمه امید در جشن مهر مدرسه دانش – شهرستان ماکو »در این جشن که با حضور مدیر، پرسنل، دانش آموزان و والدین مدرسه دانش، سرکار خانم سمیرا یمینی سرپرست واحد توسعه بازار شرکت به همراهی پرسنل شعبه ماکو و همچنین نمایندگی حسین صادقی کد 4187 مورخ 1396/07/01 در محل مدرسه دانش برگزار گردید، ضمن اهدای هدایایی جهت دانش آموزان، سعی بر اشاعه فرهنگ غنی بیمه های زندگی و سرمایه گذاری گردید. امید است با اقدامات این چنین، از این پس شاهد فروش بیش از پیش این بیمه نامه در شهرستان ماکو و سایر شهرهای کشور عزیزمان باشیم.

 

چهارشنبه دوازدهم مهر 1396


« تقدير از نماینده برتر رشته بيمه زندگی و سرمايه گذاري »در اين جلسه كه با حضور سرکار خانم سمیرا یمینی سرپرست اداره بیمه های زندگی و سرمایه گذاری و جناب آقای سید هادی جلیل القدر ریاست شعبه ماکو شرکت بیمه امید و نمايندگي خانم زینب کاظم زاده کد 4266 به عنوان رتبه دوم نمايندگان برتر رشته بيمه زندگی و سرمايه گذاري بر اساس آمار سه ماه دوم سال جاري مورخ 1396/07/03 برگزار شد، ضمن تشكر از تلاشهاي ايشان در راستاي نيل به اهداف شركت، بررسي راهكارهاي ارتقاء سطح اين رشته به بحث وگفتگو گذاشته شد و در پايان با اهداء لوح تقدير و هديه از ايشان قدرداني به عمل آمد. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي زندگی در آينده اي نه چندان دور، افزايش سهم شركت بيمه اميد را در بازار شاهد باشيم.

 

چهارشنبه دوازدهم مهر 1396


« تقدير از نمايندگان برتر »در بازدید جناب آقای اکرامی مدیرعامل محترم از شعبه و نمایندگان منطقه آزاد کیش، وضعیت این منطقه مورد بررسی قرار گرفت. در این بازدید با تعدادی از بیمه گذاران نیز در محل شعبه و یا در محل فعالیت آنها جلساتی برگزار گردید و مسائل مورد بررسی قرار گرفته و تفاهمات لازم به انجام رسید. و با عنایت به فعالیت مطلوب نمایندگی سرکار خانم فاطمه آذری کد 4009 که جزء نمایندگان برتر شرکت محسوب میشود، از طرف مدیرعامل شرکت لوح تقدیر و نشان نماینده برتر به ایشان اعطاء گردید.

 

دوشنبه دهم مهر 1396


« شرکت بیمه امید با توانگری مالی سطح یک »با اعلام آقای جعفری مدیرکل نظارت مالی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در مورخ 1396/06/20 و براساس آئین نامه شماره 69 و بررسی صورت های مالی سال 95، شرکت بیمه امید همچون سال های گذشته موفق به کسب سطح یک توانگری مالی و با نسبت 118 درصد گردید. بیمه امید در سال 95 با فروش بیش از 433 میلیارد ريال و پرداخت 245 میلیارد ريال خسارت و کسب سود بیش از 60 میلیارد ريال یکی از شرکت های موفق در عرصه صنعت بیمه و بیمه گری بوده است.

 

دوشنبه بیستم شهریور 1396


« تفاهم همكاري بيمه اميد و اتاق اصناف منطقه آزاد ماكو »در اين جلسه كه با حضور رئیس شعبه ماکو شرکت بیمه امید و رئیس اتاق اصناف شهرستان ماکو مورخ 1396/06/14 در محل ساختمان اتاق اصناف شهرستان ماکو برگزار شد، ضمن امضای تفاهم نامه همکاری از اعتماد و انتخاب شركت بيمه اميد به عنوان بيمه گر قدردانی به عمل آمد و در پایان لزوم حفظ و ارتقاء سطح همكاري در زمينه ارائه پوشش هاي بيمه اي تاكيد و راهكارهاي نيل به اين مهم مورد توافق قرار گرفت.

 

یکشنبه نوزدهم شهریور 1396


« جذب نماینده فروش بیمه عمر و سرمایه گذاری »شرکت بیمه امید به منظور گسترش عرضه خدمات بیمه ای خود در زمینه فروش حرفه ای بیمه های عمر و سرمایه گذاری، پس از مصاحبه حضوری و موفقیت در دوره آموزشی و عملی، تعداد محدودی از متقاضیان واجد شرایط زیر را به همکاری دعوت می نماید.

-شرایط متقاضیان :

تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

نداشتن پپشینه کیفری و اعتیاد به مواد مخدر.

داشتن گواهی پایان خدمت وظیفه عمومی یا هرنوع معافیت قانونی در مدت قرارداد نمایندگی.(برای آقایان)

 داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم. (دارندگان مدارک بالاتر در اولویت می باشند)

داشتن حداقل ۱۸ سال سن.

دارا بودن قدرت بیان و روابط عمومی قوی.

 -مدارک مورد نیاز:

تصویر آخرین مدرک تحصیلی

تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم

تصویر تمام صفحه شناسنامه و کارت ملی

دو قطعه عکس ۴*۳

تکمیل فرم درخواست همکاری (دریافت فرم )

*واجدین شرایط می توانند کلیه مدارک خود را به آدرس نزدیک ترین شعبه این شرکت ارسال نمایند.

 

چهارشنبه هشتم شهریور 1396


« سمینار مدیران ستادی و روسای شعب شرکت بیمه امید »این گردهمایی در تاریخ 1396/06/01 در محل شعبه مرکزی ماکو واقع در شهرستان ماکو با حضور مدیران ستادی و روسای شعب برگزار شد. در ابتداي جلسه جناب آقای اکرامی مدیر عامل محترم شرکت عملکرد سال 1395 و همچنین 4 ماهه اول سال 1396 را مورد نقد و بررسی قرار دادند و از تشریک مساعی تمامی همکاران و نمايندگان در راستای نیل به اهداف شرکت تقدیر نمودند. در ادامه روسای شعب گزارش عملکرد مرتبط با هر شعبه را ارائه نمودند. در پایان مدیران ستادی در پنل های تخصصی به منظور تحقق اهداف سالانه به بررسی مسائل و مشكلات عنوان شده پرداختند و در هر مورد راهكارهاي لازم را ارائه نمودند. .

 

سه شنبه هفتم شهریور 1396


« شعبه برتر شرکت بیمه امید در سال 1395 معرفی شد »در حاشیه سمینار مدیران ستادی و روسای شعب شرکت بیمه امید بر اساس شاخص های از پیش تعیین شده از شعبه برتر در سال 1395 تقدیر شد. به گزارش واحد توسعه بازار و روابط عمومي شرکت بیمه امید، جناب آقای اکرامی مدیر عامل شرکت در این سمینار، ضمن تقدیر از حضور فعال و بانشاط مدیران ستادی و روسای شعب، تصریح کرد: موفقیت یک شرکت جز با تعهد، همدلی و اتحاد بین اعضا آن شرکت حاصل نمیشود. وی در ادامه خاطر نشان کرد شعب شرکت به عنوان خط مقدم فروش در ارتباط مستقیم با مشتریان هستند و می توانند با مشتری مداری، رعایت اخلاق کاری، ارائه مناسب محصولات و خدمات و ... در حفظ و نگهداشت مشتریان نقش مهم و ارزنده اي ايفا نمايند. ایشان شاخص های فروش، پرداخت خسارت، سودآوری، میزان وصول مطالبات، تجهیز و تخصیص منابع و تکریم ارباب رجوع را به عنوان شاخص های ارزیابی شعب در سال 1395 عنوان و بر این اساس شعبه اروند به ریاست جناب آقای مهدی عباسی را به عنوان شعبه برتر شرکت بیمه امید در سال 1395 معرفي نمود. .

 

سه شنبه هفتم شهریور 1396


« سمينار بازاريابي و فروش بيمه هاي زندگي و سرمايه گذاري »در اين سمينار كه با حضور آقاي سليمانيا به عنوان مدرس، سركار خانم سمیرا يميني سرپرست واحد توسعه بازار شركت بيمه اميد، جناب آقای عباسی رياست محترم شعبه و نمايندگان محترم شعبه اروند در تاريخ 20 مرداد ماه سال جاري در منطقه آزاد اروند برگزار شد، ضمن ارائه و تبيين الزامات فروش موفق و توسعه مهارتهاي فردي در فروش بيمه نامه هاي زندگی و سرمايه گذاري، مباحث مربوط به تكنيك هاي مذاكره، بهبود ارتباطات ، نيازشناسي مشتري، رهبري و ... مورد بحث و بررسي قرار گرفت. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر همچون گذشته، رشد فروش شركت بيمه اميد را در اين رشته بيمه اي شاهد باشيم .

 

یکشنبه بیست و دوم مرداد 1396


« حضور شركت بيمه اميد در چهارمين دوره مسابقه نقاشي برگزار شده توسط فروشگاه شارپ (اسبلاني) »در این مسابقه که با حضور بیش از 120 شرکت کننده، سرکار خانم سمیرا یمینی سرپرست واحد توسعه بازار شرکت به همراهی کارشناسان شعبه انزلی و همچنین نمایندگی سالمی کد 4269 برگزار گردید، ضمن اهدای هدایایی جهت کودکان، سعی بر اشاعه فرهنگ غنی بیمه های زندگی و سرمایه گذاری گردید. امید است با اقدامات این چنین، از این پس شاهد فروش بیش از پیش این بیمه نامه در استان گیلان و سایر شهرهای کشور عزیزمان باشیم.

 

شنبه بیست و یکم مرداد 1396


« سمينار آموزشي بازاريابي و فروش بيمه هاي زندگي و سرمايه گذاري »در اين سمينار آموزشی یکروزه كه در تاريخ 1396/05/09 با حضور آقاي سليمانيا به عنوان مدرس، همچنين خانم سمیرا يميني سرپرست واحد توسعه بازار شركت بيمه اميد، آقاي رحمانی رياست شعبه و نمايندگان شعبه قشم در جزیره قشم برگزار شد، ضمن ارائه و تبيين الزامات فروش موفق و توسعه مهارتهاي فردي در فروش بيمه نامه هاي زندگی، مباحث مربوط به تكنيك هاي مذاكره، بهبود ارتباطات، نيازشناسي مشتري، رهبري و ... مورد بحث و بررسي قرار گرفت. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر در آينده اي نزديك، رشد فروش شركت بيمه اميد را در اين رشته بيمه اي شاهد باشيم .

 

شنبه بیست و یکم مرداد 1396


« تقدير از نمايندگان برتر رشته بيمه زندگي و سرمايه گذاري »در اين مراسم که با حضور خانم سمیرا یمینی سرپرست واحد توسعه بازار شرکت بیمه امید، آقای آیت رحمانی فام سرپرست شعبه قشم و همچنین نمايندگي خانم ناصری به عنوان يكي از نمايندگان برتر رشته بيمه زندگی و سرمايه گذاري بر اساس آمار سه ماه اول سال جاري مورخ  1396/05/09 در قشم برگزار شد، ضمن تشكر از تلاشهاي ايشان در راستاي نيل به اهداف شركت، بررسي راهكارهاي ارتقاء سطح اين رشته به بحث وگفتگو گذاشته شد و در پايان با اهداء لوح تقدير و هديه از ايشان قدرداني به عمل آمد. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي زندگی در آينده اي نه چندان دور، افزايش سهم شركت بيمه اميد را در بازار شاهد باشيم.

 

دوشنبه شانزدهم مرداد 1396


« تقدير از نمايندگان برتر رشته بيمه زندگي و سرمايه گذاري »در اين جلسه كه با حضور جناب آقای مهدی عباسی رئیس شعبه اروند و سرکار خانم لاری و جناب آقای ادگی پور به عنوان نمايندگان برتر رشته بيمه زندگی و سرمايه گذاري بر اساس آمار سه ماه اول سال جاري مورخ 1396/05/04 برگزار شد، ضمن تشكر از تلاشهاي ايشان در راستاي نيل به اهداف شركت، بررسي راهكارهاي ارتقاء سطح اين رشته به بحث و گفتگو گذاشته شد و در پايان با اهداء لوح تقدير و هديه از ايشان قدرداني به عمل آمد. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر در آينده اي نه چندان دور، افزايش سهم شركت بيمه اميد را در بازار شاهد باشيم.

 

چهارشنبه یازدهم مرداد 1396


« بازدید از شعبه و نمایندگان ارس »در بازدید جناب آقای اکرامی مدیرعامل محترم از شعبه و نمایندگان منطقه آزاد ارس، وضعیت این منطقه مورد بررسی قرار گرفت. در این بازدید با تعدادی از بیمه گذاران نیز در محل شعبه و یا در محل فعالیت آنها جلساتی برگزار گردید و مسائل مورد بررسی قرار گرفته و تفاهمات لازم به انجام رسید. و با عنایت به فعالیت مطلوب نمایندگی سرکار خانم لیلا خردمند کد 4052 که جزء نمایندگان برتر شرکت محسوب میشود، از طرف مدیرعامل شرکت لوح تقدیر و نشان طلایی نماینده برتر به ایشان اعطاء گردید.

 

سه شنبه دهم مرداد 1396


« سمينار بازاریابی و فروش بيمه هاي زندگی و سرمايه گذاري »در اين سمينار كه با حضور آقاي سليمانيا به عنوان مدرس، سركار خانم سمیرا يميني سرپرست واحد توسعه بازار شركت بيمه اميد، سركارخانم رضائي رياست محترم شعبه و نمايندگان محترم شعبه كيش در تاريخ 29 تيرماه سال جاري در جزيره كيش برگزار شد، ضمن ارائه و تبيين الزامات فروش موفق و توسعه مهارتهاي فردي در فروش بيمه نامه هاي عمر و سرمايه گذاري، مباحث مربوط به تكنيك هاي مذاكره، بهبود ارتباطات ، نيازشناسي مشتري، رهبري و ... مورد بحث و بررسي قرار گرفت. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر همچون گذشته، رشد فروش شركت بيمه اميد را در اين رشته بيمه اي شاهد باشيم.

 

چهارشنبه چهارم مرداد 1396


« بازدید از شعبه و نمایندگان چابهار »در بازدید جناب آقای اکرامی مدیرعامل محترم از شعبه و نمایندگان منطقه آزاد چابهار، وضعیت این منطقه مورد بررسی قرار گرفت. در این بازدید با تعدادی از بیمه گذاران نیز در محل شعبه و یا در محل فعالیت آنها جلساتی برگزار گردید و مسائل مورد بررسی قرار گرفته و تفاهمات لازم به انجام رسید. و با عنایت به فعالیت مطلوب نمایندگی جناب آقای احمد جهانتیغی کد 4075 که جزء نمایندگان برتر شرکت محسوب میشود، از طرف مدیرعامل شرکت لوح تقدیر و نشان برنز نماینده برتر به ایشان اعطاء گردید

 

یکشنبه اول مرداد 1396


« جلسه تمديد قرارداد بيمه نامه هاي اتاق اصناق شهرستان خوي »اين مراسم كه در تاريخ 1396/04/25 در محل شهرستان خوي و با حضور جناب آقاي منصف رئيس اتاق اصناف شهرستان خوي و جمعي اعضاء محترم اين اتاق، آقاي جليل القدر رئيس شعبه ماكو، سركار خانم يميني مسئول واحد توسعه بازار شركت بيمه اميد برگزار گرديد، ضمن تمديد قرارداد بيمه عمر و حادثه و درمان تكميلي كاركنان و اعضاء اتاق اصناف به بررسي و ارائه راهكار جهت بهبود نحوه خدمت رساني به بيمه شدگان اين قرارداد پرداخته شد. اميد است اين همراهي به اشاعه و بسط بيش از پيش فرهنگ بيمه در سطح شهرستان خوي منتج گردد

 

یکشنبه اول مرداد 1396


« سمينار فروش بيمه هاي عمر در انزلي »در اين سمينار كه با حضور آقاي سليمانيا به عنوان مدرس، سركار خانم يميني سرپرست واحد توسعه بازار شركت بيمه اميد، جناب آقاي اكرامي رياست محترم شعبه و نمايندگان محترم شعبه انزلي در تاريخ 11 تيرماه سال جاري در شهر انزلي برگزار شد، ضمن ارائه و تبيين الزامات فروش موفق و توسعه مهارتهاي فردي در فروش بيمه نامه هاي عمر، مباحث مربوط به تكنيك هاي مذاكره، بهبود ارتباطات ، نيازشناسي مشتري، رهبري و ... مورد بحث و بررسي قرار گرفت. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر همچون گذشته، رشد فروش شركت بيمه اميد را در اين رشته بيمه اي شاهد باشيم.

 

سه شنبه بیست و هفتم تیر 1396


« دریافت نشان طلایی حمایت از کالا و خدمات ایرانی و رضایتمندی مشتریان توسط شرکت بیمه امید »بیمه امید در اولین کنفرانس ملی ساخت ایران با رویکرد حمایت از تولید، خدمات و رضایتمندی مشتری که در تاریخ 18 تیرماه 1396 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید حضور بهم رسانید و نشان حمایت از کالا و خدمات ایرانی و رضایتمندی مشتریان را دریافت نمود.

 

سه شنبه بیستم تیر 1396


« كارگروه آموزشي بازاريابي و فروش بيمه هاي زندگي »در اين كارگروه آموزشي كه با حضور آقاي سليمانيا به عنوان مدرس، همچنين خانم يميني سرپرست واحد توسعه بازار شركت بيمه اميد، آقاي مهدويان رياست شعبه و نمايندگان شعبه چابهار در تاريخ 19 خرداد ماه سال جاري در شهر چابهار برگزار شد، ضمن ارائه و تبيين الزامات فروش موفق و توسعه مهارتهاي فردي در فروش بيمه نامه هاي عمر، مباحث مربوط به تكنيك هاي مذاكره، بهبود ارتباطات ، نيازشناسي مشتري، رهبري و ... مورد بحث و بررسي قرار گرفت. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر در آينده اي نزديك، رشد فروش شركت بيمه اميد را در اين رشته بيمه اي شاهد باشيم

 

شنبه سوم تیر 1396


« برگزاري مسابقات واليبال جام رمضان در چابهار با حمايت بيمه اميد »برگزاری مسابقات والیبال جام رمضان درشهرستان چابهار و حضور و حمایت بیمه امید از ورزشکاران دراین مسابقات ،اهدای جوایز نقدی وغیرنقدی توسط این شعبه که با استقبال بینظیر مدیران فدراسیون های ورزشی و ریاست محترم اداره ورزش و جوانان برخوردار بوده است.

 

چهارشنبه سی و یکم خرداد 1396


« شرکت بیمه امید 54 میلیارد ریال سود بین سهامداران تقسیم کرد »در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه امید که در تاریخ  1396/03/24 در محل دفتر ارتباطی تهران برگزار شد، پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم و نواختن سرود جمهوری اسلامی ایران،مجمع به ریاست آقای توکلی بعنوان رئیس هیئت مدیره و نظارت آقایان اقبالی و جوان نمایندگان بیمه های آسیا و دانا و با حضور آقای قزلباش و خانم بزرگی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تشکیل گردید. در این مجمع صورت های مالی سال مالی منتهی به 1395/12/30 به تصویب مجمع رسید و به ازاء هر سهم مبلغ  216 ریال  سود بین صاحبان سهام توزیع گردید.

 

شنبه بیست و هفتم خرداد 1396


« سمينار فروش بيمه هاي عمر »در اين سمينار كه با حضور آقاي سليمانيا به عنوان مدرس، سرپرست واحد توسعه بازار شركت بيمه اميد، رياست و نمايندگان شعب ارس و ماكو در تاريخ هاي 4 و 5 خرداد ماه سال جاري در شهر جلفا و ماكو برگزار شد، ضمن ارائه و تبيين الزامات فروش موفق و توسعه مهارتهاي فردي در فروش بيمه نامه هاي عمر، مباحث مربوط به تكنيك هاي مذاكره، بهبود ارتباطات ، نيازشناسي مشتري، رهبري و ... مورد بحث و بررسي قرار گرفت. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر در آينده اي نزديك، رشد فروش شركت بيمه اميد را در اين رشته بيمه اي شاهد باشيم.

 

دوشنبه بیست و دوم خرداد 1396


« اطلاعیه »شرکت بیمه امید در راستای توسعه شبکه فروش و گسترش خدمات بیمه ای خود در شهرهای سیستان، بانه، مهران، مریوان، قصر شیرین، اینچه برون جهت اخذ نمایندگی مطابق آئین نامه های شورای عالی بیمه جهت اخذ پروانه نمایندگی دعوت به همکاری می نماید.

 

 

دوشنبه یکم خرداد 1396


« پیام تبریک مدیرعامل شرکت بیمه امید »                        حضور پرشکوه و حماسی ملت ایران و بخصوص خانواده شرکت بیمه امید در انتخابات ریاست جمهوری و شهر و روستا و پیروزی دولت تدبیر و امید بر همگان مبارک باد

 

 

یکشنبه سی و یکم اردیبهشت 1396