اخبار سایت« سالروز تاسیس شرکت بیمه امید » 

 

سه شنبه ششم اسفند ماه 1398


« نمایندگان برتر ارس »در روز دوشنبه مورخ 1398/11/14 با حضور کلیه نمایندگان شعبه جلفا لوح تقدیر و هدایای ویژه توسط مدیریت امور شعب و نمایندگان جناب آقای صادقیان به نماینده برتر آقای سلیم خردمند اهدا گردید.

 

 

سه شنبه پانزدهم بهمن ماه 1398


« نمایندگان برتر ماکو »در روز دوشنبه مورخ 1398/11/13 با حضور کلیه نمایندگان شعبه ماکو لوح تقدیر و هدایای ویژه توسط مدیریت امور شعب و نمایندگان جناب آقای صادقیان به نماینده برتر آقای امیرعلی علیزاده اقبالی اهدا گردید. .

 

 

سه شنبه پانزدهم بهمن ماه 1398


« انتخاب مدیرعامل بیمه امید بعنوان عضو کمیسیون مالی سندیکای بیمه گران ایران »با رای مدیران عامل شرکت های بیمه، مدیرعامل شرکت بیمه امید، برای یک دوره دو ساله دیگر نیز بعنوان عضو کمیسیون مالی سندیکای بیمه گران ایران انتخاب گردید.

 

 

یکشنبه ششم بهمن ماه 1398


« تسلیت »شرکت بیمه امید شهادت سردار رشید اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به تمامی مسلمین و دوستداران آن شهید بزرگ تسلیت عرض می نماید.

 

 

شنبه چهاردهم آذر ماه 1398


« نمایندگان برتر قشم »بر اساس بازدید بعمل آمده توسط جناب آقای صادقیان مدیر امور شعب و نمایندگان به همراه آقای رحمانی فام رئیس شعبه قشم از دفاتر برخی از نمایندگان مستقر در بندر شهید رجائی و قشم ، همچنین طی جلسه حضوری با آنان بصورت مجزا و جداگانه در خصوص رعایت مقررات و ضوابط معین شده و ارتقاء و افزایش عملکرد بیمه ای توضیحات لازم داده شده و در خاتمه لوح تقدیر و جوایز ویژه به نمایندگان برتر سرکار خانم رومینا ستاری و سرکار خانم محبوبه افراشته اعطا و از تلاش آنان تقدیر و قدردانی بعمل آمد. . .

 

 

دوشنبه یازدهم آذر ماه 1398


« نمایندگان برتر کیش »لوح تقدیر وجایزه نقدی به نماینده برتر(طلایی) شعبه کیش سرکارخانم فاطمه آذری و لوح تقدیر وجایزه نقدی به نماینده برتر(نقره ای) شعبه کیش سرکارخانم ساناز بیک نژاد توسط مدیرعامل شرکت اهدا گردید. .

 

 

دوشنبه یازدهم آذر ماه 1398


« نمایشگاه کیش »بازدید مدیرعامل و اعضا هیئت مدیره بیمه دانا و همچنین بازدید رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران از غرفه بیمه امید در نمایشگاه بانک، بیمه، بورس در جزیره کیش .

 

 

دوشنبه یازدهم آذر ماه 1398


« شرکت بیمه امید »شرکت بیمه امید جهت انجام امور مربوط به تحصیلداری در دفتر ارتباطی تهران از افراد علاقه مند و فعال با مدرک تحصیلی دیپلم با سابقه کار مرتبط در صنعت بیمه حداقل 3سال دعوت به همکاری می نماید. واجدین شرایط، درخواست و سوابق خود را ازطریق نمابر به شماره 88915047-021 و یا از طریق سایت شرکت به نشانی omid-insurance.ir قسمت درخواست همکاری ارسال نمایند .

 

 

یکشنبه سوم آذر ماه 1398


« زنگ بیمه »مراسم زنگ بیمه که به طور سراسری در 19 آبان ماه در مدارس کشور برگزار شد. این مراسم در راستای ترویج فرهنگ بیمه توسط شرکت بیمه امید در منطقه آزاد ارس با حضور رئیس شعبه ارس ، مدیر مدرسه پسرانه شریعتی مسئول آموزش سازمان منطقه آزاد ارس،روسای سایر شرکتهای بیمه و مربیان آموزشی و دانش آموزان برگزار شد. .

 

 

دوشنبه بیست و هفتم آبان ماه 1398


« سرپرست جدید شعبه بندر انزلی »در روز شنبه مورخ 1398/08/04 سرپرست جدید شعبه بندر انزلی، جناب آقای میره جینی با حضور پرسنل و نمایندگان تحت سرپرستی توسط جناب آقای صادقیان مدیر امور شعب و نمایندگان معرفی و همچنین از زحمات جناب آقای مرادی پور تقدیر و قدردانی بعمل آمد ضمنا در این راستا مدیریت امور شعب و نمایندگان در خصوص فعالیت همه جانبه و حفظ ترکیب بیمه ای با رعایت مقررات و ضوابط تعیین شده توضیح و به سوالات نمایندگان پاسخ لازم داده شد.

 

 

پنجشنبه شانزدهم آبان ماه 1398


« نمایندگان طلایی، نقره ای و برنزی شرکت بیمه امید در سال97 انتخاب شدند »بر اساس بررسی ها و ارزیابی های میزان صدور، خسارت و...نمایندگان شرکت بیمه امید در سال97 رتبه بندی و نمایندگان رتبه های طلایی، نقره ای و برنزی به شرح ذیل انتخاب گردیدند:

*نمایندگان رتبه طلایی: سر کار خانم آذری- سر کار خانم رومینا ستاری- جناب آقای خردمند

*نمایندگان رتبه نقره ای: سر کار خانم بیک نژاد- سر کار خانم افراشته- جناب آقای حسینی

*نمایندگان رتبه برنزی: سرکار خانم کباری شیرآبادی- جناب آقای علیزاده اقبالی- جناب آقای بلوچ زاده

که از نمایندگان مذکور با تقدیم لوح تقدیر و پاداش نقدی قدردانی گردید .

 

شنبه یازدهم آبان 1398


« جلسه هم اندیشی با شهردار چابهار آقای حقانی »در راستای توسعه خدمات بیمه ای و هم اندیشی در جهت بهبود خدمات قابل ارائه شرکت بیمه امید در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جلسه ای با حضور جناب آقای ترابی معاون محترم فنی این شرکت با شهردار محترم چابهار جناب آقای حقانی در محل ساختمان شهرداری چابهار برگزار شد که در این نشست توسعه همکاری های فی مابین مورد گفتگو قرار گرفت.

 

 

دوشنبه بیست و دوم مهر ماه 1398


« برای هفتمین سال متوالی شرکت بیمه امید با توانگری مالی سطح یک »با اعلام آقای حق وردیلو مدیرکل محترم نظارت مالی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در مورخ 1398/07/06 و براساس آئین نامه شماره 69 و بررسی صورت های مالی سال 97، شرکت بیمه امید همچون سال های گذشته موفق به کسب سطح یک توانگری مالی و با نسبت 106 درصد گردید. شرکت بیمه امید از ابتدای اجرایی شدن آئین نامه شماره 69 همواره دارای سطح یک توانگری مالی بوده است و این امر بیانگر التزام مدیران و کارکنان این شرکت به اصول مشتری مداری، اصول بیمه ای و ... بوده و توانائی های مالی این شرکت در عمل به تعهدات حال و آتی شرکت را میسر می سازد.

 

 

چهارشنبه دهم مهر ماه 1398


« مدیرعامل بیمه امید بعنوان عضو هیأت های حل اختلافات اداره کل امور مالیاتی شهر و استان تهران منصوب شد » 

سه شنبه پنجم شهریور ماه 1398


« سود قطعی بیمه عمر و سرمایه گذاری " بیمه امید" در سال 1397 با 21 درصد اعلام شد »با توجه به تعیین سود مشارکت در منافع ، نرخ سود قطعی بیمه های عمر و سرمایه گذاری "بیمه امید" به 21 درصد رسید. به گزارش واحد عمرو سرمایه گذاری " بیمه امید" ، سود قطعی حاصل از مشارکت در منافع بیمه گذاران عمر و سرمایه گذاری در سال های 94 ،95 و 96 به ترتیب 23 درصد ، 21 و 20 درصد اعمال شد و مازاد سود قطعی حاصل از مشارکت در منافع ، به حساب اندوخته بیمه گذاران منظور گردید.بیمه گذاران می توانند برای بررسی میزان سهم سود متعلقه در سال های 94 تا 97 به سایت بیمه امید بخش "استعلام وضعیت بیمه نامه " مراجعه یا از طریق تماس با عامل فروش اقدام نمایند. در خصوص ویژگی های محصول بیمه عمر و سرمایه گذاری: از مهم ترین ویژگی های این محصول بیمه ای پوشش های فوت حادثی، نقص عضو ، هزینه های پزشکی ، سرمایه اشتغال ناشی از کارافتادگی و درمان تکمیلی بیمه گذاران عمرو سرمایه گذاری درکنار پوشش های متعارف فوت و امراض خاص است . در بیمه نامه عمرو سرمایه گذاری ، امکان واریز اقلام متفرقه حق بیمه برای بیمه گذاران مقدور می باشد که درصورت واریز از سود روز شمار بهرمند خواهند شد. .

 

سه شنبه هشتم مرداد ماه 1398


« بازدید جناب آقای اکرامی مدیرعامل شرکت بیمه امید، از گمرک و پایانه مرزی نوردوز »جناب آقای اکرامی مدیرعامل شرکت بیمه امید، از گمرک و پایانه مرزی نوردوز ( واقع در مرز ارمنستان) و نیز مرکز نوردوز منطقه آزاد ارس بازدید به عمل آورده و در گفتگویی با مهندس احمد حسن نژاد مدیر محترم مرکز نوردوز منطقه آزاد ارس، از روند توسعه و پیشرفت مرز نوردوز اطلاع حاصل کردند. مهندس حسن نژاد با اشاره به پتانسیل بالای مرز نوردوز در جهت واردات کالاهای مورد نیاز کشور و بالاخص صادرات کالاهای ایرانی که در کشور همسایه ارمنستان، با استقبال زیادی روبه رو گشته است، از افزایش چند صد درصدی میزان صادرات کالاهای ایرانی به ارمنستان خبر دادند و با اشاره به این موضوع و توسعه زیرساخت های مورد نیاز در محدوده و نیز همچنین با اشاره به اینکه در کشور ارمنستان و در روبروی محدوده مرکز نوردوز، منطقه آزاد مغری در حال آغاز فعالیت می باشد، جهت گسترش همکاری با شرکت بیمه امید ابراز علاقه نمودند. آقای اکرامی نیز با اشاره به اینکه مرز نوردوز تنها راه ارتباطی با کشور دوست و همسایه ارمنستان و نیز کشورهای ماورای قفقاز می باشد و با توجه به افزایش بسیار زیاد صادرات کالاهای ایرانی به این کشورها، از آمادگی شرکت بیمه امید جهت توسعه و گسترش همکاری های فی مابین با مرکز نوردوز منطقه آزاد ارس خبر داده و ابراز اطمینان کردند که این همکاری، در راستای خدمت رسانی گسترده تر شرکت بیمه امید در همه زمینه های موردنیاز، منجر گردد و بیمه امید پشتوانه مطمئن و مناسبی برای فعالان اقتصادی، تجاری و سرمایه گذاران می باشد. همچنین ایشان از باجه های فروش بیمه های ثالث کوتاه مدت ترانزیت و حوادث اتباع در پایانه های مرزی جلفا و نوردوز بازدید بعمل آورده و ضمن بررسی نحوه عملکرد نمایندگان مستقر در پایانه ها تذکراتی نیز در خصوص اجرای دقیق و صحیح بخشنامه ها و آیین نامه های بیمه مرکزی ارائه نمودند. همچنین جلسه ای با مدیر پایانه مرزی جلفا جناب آقای داداش زاده و سایر مسئولین در زمینه همکاری های بیشتر در امورات بیمه ای برگزار شد. .

 

دوشنبه هفتم مرداد ماه 1398


« بزرگترین خسارت شرکت بیمه امید در دوران فعالیت »در تاریخ 1398/05/05 طی جلسه ای فی‌مابین مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت بیمه امید و شرکت لیزینگ خودرو غدیر، یک فقره چک به مبلغ بیست و نه میلیارد و هفتصد میلیون ريال بابت خسارات پرونده های اعتباری شرکت لیزینگ خودرو غدیر منعقده در سال 1383، توسط شرکت بیمه امید پرداخت گردید. شایان ذکر است که این مبلغ تاکنون بالاترین مبلغ خسارتی است که شرکت بیمه امید بابت یک بیمه نامه به بیمه گذاران خود پرداخت نموده است. .

 

دوشنبه هفتم مرداد ماه 1398


« دعوت به همکاری در تهران »شرکت بیمه امید برای تکمیل کارشناس فناوری اطلاعات از متقاضیانی که دارای شرایط ذیل می باشند، دعوت به همکاری می نماید:

 1- دارا بودن مدرک تحصیلی در رشته کامپیوتر نرم افزار

 2-حداکثر سن 32 سال افراد با سابقه کار مرتبط و یا آشنا بر برنامه های نرم افزاری فناوران خبره در اولویت می باشند.

*متقاضیان می توانند درخواست و سوایق خود را از طریق پست الکترونیکی edari@omid-insurance.ir و یا از طریق نمابر به شماره 02188915047 ارسال نمایند .

 

شنبه پانزدهم تیر ماه 1398


« پرداخت خسارت شعبه چابهار »شركت بيمه اميد در راستاي تحقق يكي از سياست هاي اصلي خود در خصوص مشتري مداري و رعايت حقوق مشتريان در پرداخت به موقع خسارت ، در حادثه آتش سوزي مجتمع تجاري تيس و بازار چيني ها در منطقه آزاد تجاري صنعتي چابهار ، بمحض اطلاع از حادثه نسبت به اعزام كارشناسان مجرب خود در كمتر از ٢٤ ساعت به محل حادثه اقدام و با پرداخت مبلغ ٤ ميليارد و ٣٦٠ ميليون ريال در وجه زيانديدگان خسارت مذكور در سريعترين زمان ممكن رضايت و اطمينان خاطر بيمه گذار مذكور را كسب نمود .

 

سه شنبه چهارم تیر ماه 1398


« دعوت به همکاری در تهران »شرکت بیمه امید برای تکمیل کادر اداری خود (مسئول دفتر مدیرعامل) از متقاضیانی که دارای شرایط ذیل می باشند، دعوت به همکاری می نماید:

1- دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی و یا بالاتر، ترجیحا" در رشته مدیریت، امور اداری و ...

2- توانایی کافی در مدیریت ارتباطات درون و برون سازمانی

3- مسلط به برنامه ریزی، مستند سازی و تهیه صورتجلسات و گزارشات

4- مسلط به office  

5-حداکثر سن 32 سال

 افراد با سابقه کار مرتبط در اولویت می باشند.

*متقاضیان می توانند درخواست و سوایق خود را از طریق پست الکترونیکی edari@omid-insurance.ir و یا از طریق نمابر به شماره 02188915047 ارسال نمایند. .

 

شنبه یازدهم خرداد 1398


« دعوت به همکاری »شرکت بیمه امید جهت تکمیل کادر کارشناسان خود در شعبه چابهار از تعدادی نیروی انسانی مرد، بومی چابهار ، علاقه مند و فعال با مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر در رشته های مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و... فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر ،دعوت به همکاری می نماید. واجدین شرایط می توانند، درخواست و سوابق خود را از طریق شعبه چابهار شرکت بیمه امید و یا از طریق آدرس الکترونیکی به نشانی edari@omid-insurance.ir ارسال نمایند. ..

 

دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه 1398


« معارفه سرپرست جدید »در روز سه شنبه 1398/02/10 جلسه معارفه سرکار خانم سیما جهانتیغ به عنوان سرپرست شعبه چابهار توسط مدیرعامل محترم جناب آقای اکرامی و مدیر امور شعب و نمایندگان جناب آقای صادقیان و سایر نمایندگان تحت سرپرستی و پرسنل برگزار گردید و در این راستا از زخمات رئیس شعبه قبلی جناب آقای مهدویان قدردانی به عمل آمد و در خاتمه راهنمایی لازم به شبکه فروش و پرسنل به طور مبسوط ارائه گردید.

 

یکشنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه 1398


« اخذ نمایندگی »شرکت بیمه امید در راستای توسعه شبکه فروش و گسترش خدمات بیمه ای خود در شهرستان سیرجان به تعداد محدودی نماینده فعال نیازمند است،لطفا جهت اخذ نمایندگی به ایمیل agents@omid-insurance.ir آمادگی خود را اعلام نمایید و یا با شماره تلفن 88915813-021 (داخلی101) / امور شعب و نمایندگان تماس حاصل فرمایید.

 

سه شنبه بیست و چهارم بهمن ماه 1397


« ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری در قشم »نظر به توسعه امکانات آموزشی مناطق محروم ، بیمه امید هزینه چاپ سررسید را به توزیع اقلام آموزشی در منطقه آزاد قشم اختصاص داد ،در اقدام متقابل مدیران مدارس مربوطه از مدیر عامل محترم بیمه امید قدردانی نمودند.

 

دوشنبه هشتم بهمن ماه 1397


« تقدیر از نمایندگان برتر شعبه قشم شرکت بیمه امید »برگزاری جلسه نمایندگان با حضور جناب آقای صادقیان و اهدا جایزه نماینده برتر و نشست به روسای شعب بیمه حافظ و ایران معین .

 

دوشنبه هفدهم دی ماه 1397


« طرح درمان تکمیلی بیمه گذاران عمر و سرمایه گذاری »در راستای توسعه خدمات بیمه های عمر و سرمایه گذاری و به پاس وفاداری بیمه گذاران رشته عمر و سرمایه گذاری ، شرکت بیمه امید جهت تکمیل پوشش های بیمه ای خود برای این گروه از بیمه گذاران گامی دیگر برداشته است.(جدول پیوست)

 

یکشنبه هجدهم آذر ماه 1397


« 13 آذر روز بیمه گرامی باد »سیزده آذر 97 خجسته سالروز بیمه را به کلیه مدیران، کارکنان، نمایندگان و کارگزاران شرکت بیمه امید و همچنین به کلیه بیمه گذاران و بیمه شدگان عزیز این شرکت تبریک عرض می نمایم و از خداوند بزرگ برای همه آنان و خانواده گرامیشان آرزو سلامتی و پیروزی مسئلت می نمایم.  امیدوارم در سال 97 و در سالهای آتی بیمه امید پشتوانه مطلوب و خوبی برای فعالان اقتصادی ، سرمایه گذاران، تجار و آحاد مردم ایران باشد.

                                                                                                                                                                                                                                         علی اکبر اکرامی

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

 

دوشنبه دوازدهم آذر ماه 1397


« تقدیر از نمایندگان برتر شعبه چابهار شرکت بیمه امید »طی مراسمی ویژه با حضور جناب آقای فتحی ادیب ریاست محترم هیئت مدیره و جناب آقای صادقیان مدیریت محترم امور شعب و نمایندگان و جناب آقای ترابی مدیریت محترم بیمه ها اموال و آقای مهدویان سرپرست شعبه چابهار، هدایا و لوح تقدیر نمایندگان برتر ، به نمایندگی از سوی جناب آقای اکرامی مدیر عامل محترم شرکت، به آقای عبدالطیف بلوچ زاده نمایندگی 4231 نماینده برتر این شعبه اعطا نمودند و توضیحات لازم در زمینه افزایش همه جانبه فعالیت و همچنین توجه به کنترل ریسک و پرداخت سریع خسارت و رعایت اصل مشتری مداری و در پایان رعایت اصل همدلی و تلاش مضاعف بمنظور تحقق اهداف شرکت مورد تأکید قرار گرفت .

 

چهارشنبه سی آبان ماه 1397


« جشنواره عید وحدت 97 »شرکت بیمه امید ، به مناسبت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و با تبریک حلول ماه ربیع الاول جشنواره ای با تخفیفات ویژه در کلیه رشته های اشخاص و اموال برگزار می نماید .جشنواره مذکور با نام "جشنواره عید وحدت 97" از تاریخ 18 آبان ماه 1397 به مدت یکماه ، به شرح ذیل در کلیه شعب و نمایندگی های بیمه امید اجرایی می باشد .

 

رشته های بیمه ای

درصد تخفیف

بیمه نامه های آتش سوزی

70% تخفیف

بیمه نامه های مسئولیت

70% تخفیف

بیمه نامه های مهندسی

70% تخفیف

بیمه نامه های بدنه

70% تخفیف

بیمه نامه های عمرو حوادث گروهی

70% تخفیف

بیمه نامه های عمرو حوادث انفرادی

50% تخفیف

بیمه نامه های درمان

30% تخفیف

بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری

با هزینه های بیمه ای صفر

 

دوشنبه چهاردهم آبان ماه 1397


« تقدیر از نمایندگان برتر شعبه ارس شرکت بیمه امید »طی مراسم هایی ویژه آقایان صادقیان مدیر امور شعب و نمایندگان و آقای جلیل القدر سرپرست شعبه ارس، هدایا و لوح تقدیر نمایندگان برتر ، به نمایندگی از سوی جناب آقای اکرامی مدیر عامل محترم شرکت، به نمایندگان برتر اعطا نمودند و توضیحات لازم در زمینه افزایش همه جانبه فعالیت و همچنین توجه به کنترل ریسک و پرداخت سریع خسارت و رعایت اصل مشتری مداری و در پایان رعایت اصل همدلی و تلاش مضاعف بمنظور تحقق اهداف شرکت مورد تأکید قرار گرفت. .

 

یکشنبه ششم آبان ماه 1397


« بازدید جناب آقای سلیمانی ریاست کل محترم بیمه مرکزی »بازدید جناب آقای سلیمانی ریاست کل محترم بیمه مرکزی از غرفه بیمه امید در پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و سرمایه کیش سال97 .

 

شنبه پنجم آبان ماه 1397


« حضور بیمه امید در نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و سرمایه کیش سال 97 » 

شنبه پنجم ابان 1397


« تقدیر از نماینده برتر شعبه کیش شرکت بیمه امید »در بازدید جناب آقای اکرامی مدیرعامل محترم از شعبه و نمایندگان منطقه آزاد کیش، وضعیت این منطقه مورد بررسی قرار گرفت. در این بازدید با تعدادی از بیمه گذاران نیز در محل شعبه و یا در محل فعالیت آنها جلساتی برگزار گردید و مسائل مورد بررسی قرار گرفته و تفاهمات لازم به انجام رسید. و با عنایت به فعالیت مطلوب نمایندگی سرکار خانم ساناز بیک نژاد کد 4066 که جزء نمایندگان برتر شرکت محسوب میشود، از طرف مدیرعامل شرکت لوح تقدیر و نشان برنز نماینده برتر به ایشان اعطاء گردید

 

شنبه پنجم مرداد 1397


« پرداخت خسارت 3 میلیارد و هشتاد میلیون ريالی توسط شرکت بیمه امید »بیمه امید در منطقه جلفا در یک پرونده خسارت جانی بیمه اتومبیل مبلغ 3 میلیارد و هشتاد میلیون ريال خسارت به وراث حادثه تصادف اتومبیل پرداخت نمود. پرداخت خسارت بصورت سریع، صحیح، بموقع و با رعایت اصول در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان از جمله اهداف بیمه امید می باشد.

 

شنبه پنجم آبان 1397


«برای ششمین سال متوالی، شرکت بیمه امید با توانگری مالی سطح یک »با اعلام آقای حق وردیلو مدیر کل محترم نظارت مالی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در مورخ 1397/07/25 و براساس آئین نامه شماره 69 و بررسی صورت های مالی سال 96، شرکت بیمه امید همچون سال های گذشته موفق به کسب سطح یک توانگری مالی و با نسبت 120 درصد گردید. شرکت بیمه امید از ابتدای اجرایی شدن آئین نامه شماره 69 همواره دارای سطح یک توانگری مالی بوده است و این امر بیانگر التزام مدیران و کارکنان این شرکت به اصول مشتری مداری، اصول بیمه ای و ... بوده و توانائی های مالی این شرکت در عمل به تعهدات حال و آتی شرکت را میسر می سازد.

 

یکشنبه بیست و نهم مهر 1397


«تقدیر از نماینده برتر شعبه کیش شرکت بیمه امید »طی مراسمی ویژه با حضور آقای ترابی مدیر اموال و مسئولیت و آقای اسکندری مدیر شعبه کیش هدایا و لوح تقدیر نماینده برتر شعبه کیش، توسط آقای ترابی به نمایندگی از سوی جناب آقای اکرامی مدیر عامل محترم شرکت، به نماینده برتر اعطا گردید و در این مراسم توضیحات لازم در زمینه افزایش همه جانبه فعالیت و همچنین توجه به کنترل ریسک و پرداخت سریع خسارت و رعایت اصل مشتری مداری و در پایان در جهت تحقق اهداف شرکت، رعایت اصل همدلی و تلاش مضاعف مورد تأئید قرار گرفت و آرزوی سلامتی و پیشرفت کلیه اعضای محترم شبکه فروش از درگاه ایزد منان ارائه گردید..

 

شنبه بیست و هشتم مهر 1397


« تقدیر از نمایندگان برتر شعبه اروند شرکت بیمه امید »طی مراسمی ویژه با حضور آقای صادقیان مدیر امور شعب و نمایندگان و آقای عباسی مدیر شعبه اروند هدایا و لوح های تقدیر نمایندگان برتر شعبه اروند، توسط آقای صادقیان به نمایندگی از سوی جناب آقای اکرامی مدیر عامل محترم شرکت، به نمایندگان برتر اعطا گردید در این مراسم توضیحات لازم در زمینه افزایش همه جانبه فعالیت و همچنین توجه به کنترل ریسک و پرداخت سریع خسارت و رعایت اصل مشتری مداری و در پایان در جهت تحقق اهداف شرکت، رعایت اصل همدلی و تلاش مضاعف مورد تأئید قرار گرفت و آرزوی سلامتی و پیشرفت کلیه اعضای محترم شبکه فروش از درگاه ایزد منان ارائه گردید..

 

شنبه بیست و هشتم مهر 1397


« تقدیر از نماینده برتر شعبه ماکو شرکت بیمه امید »طی مراسمی ویژه با حضور آقای ترابی مدیر اموال و مسئولیت و آقای شیخ بگلو مدیر شعبه ماکو هدایا و لوح تقدیر نمایند برتر شعبه ماکو، توسط آقای ترابی به نمایندگی از سوی جناب آقای اکرامی مدیر عامل محترم شرکت، به نماینده برتر اعطا گردید و در این مراسم توضیحات لازم در زمینه افزایش همه جانبه فعالیت و همچنین توجه به کنترل ریسک و پرداخت سریع خسارت و رعایت اصل مشتری مداری و در پایان در جهت تحقق اهداف شرکت، رعایت اصل همدلی و تلاش مضاعف مورد تأئید قرار گرفت و آرزوی سلامتی و پیشرفت کلیه اعضای محترم شبکه فروش از درگاه ایزد منان ارائه گردید.

 

شنبه بیست و هشتم مهر 1397


«بیمه امید؛ بیمه برتر جزیره کیش »در هفته نیروی انتظامی، جناب آقای سرهنگ رحیم جهانبخش از شرکت بیمه امید بابت همکاری های بی دریغ فی ما بین تشکر و قدردانی نمود و به این منظور لوح تقدیری به آقای علی اسکندری رئیس شعبه جزیره کیش بیمه امید اهدا نمود...

 

شنبه بیست و هشتم مهر 1397


« اطلاعیه بیمه عمر و سرمایه گذاری »بیمه عمر و سرمایه گذاری (طرح جامع) شرکت بیمه امید با ایجاد مزیت های همچون پوشش حوادث، بیماری های خاص و مستمری با انعطاف در پرداخت حق بیمه توانسته است در جلب رضایت بیمه گذاران موفقیت خوبی کسب نماید، لذا در این راستا سود محقق 21% مشارکت در منافع سال 95 را به حساب اندوخته بیمه گذاران عمر خود واریز کرد. بر اساس این گزارش، سود محقق شده حاصل از مشارکت در منافع بیمه گذاران عمر و سرمایه گذاری در سال 94 برای اولین سال این رشته با نرخ 23% اعمال شده است.

 

دوشنبه شانزدهم مهر 1397


« نمايندگان برتر »اسامی نمایندگان برتر براساس شاخص های تعیین شده از جمله: پرتفو، ترکیب بیمه ای، سود ناخالص عملیاتی، اجرای دستور العمل های ابلاغی، رعایت مقررات و ضوابط تعیین شده و سایر موارد مرتبط تعیین گردیده بشرح ذیل اعلام می دارد.( جدول پیوست) ضمنا لازم به ذکر است مقرر گردیده از سوی مدیر عامل محترم هدایای ویژه ای به آنان تخصیص و پرداخت گردد.

 

دوشنبه نوزدهم شهریور 1397


« همایش سال 1397 »همایش روسای شعب و مدیران ستادی در سال 1397 مورخ هفتم شهریورماه در انزلی با حضور مدیر عامل محترم برگزار گردید.

 

یکشنبه دوازدهم شهریور 1397


« اطلاعیه جذب و دعوت به همکاری نماینده فروش بیمه های عمر »جهت آگاهی از شرایط و مقررات فعالیت نمایندگان بیمه های عمر کلیک نمایید.

 

پنجشنبه یازدهم مرداد 1397


« اطلاعیه دعوت به همکاری »شرکت بیمه امید برای انجام حسابرسی داخل شرکت در دفتر ارتباطی تهران نیاز به یک نفر آقا، علاقه مند و فعال با مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر در رشته های حسابداری و حسابرسی که از دانشگاه های معتبر فارغ التحصیل شده اند، با حداقل 2سال سابقه کار در صنعت بیمه دعوت به همکاری می نماید.

واجدین شرایط، درخواست و سوابق خود را از طریق نمابر به شماره 88915047-021 و یا از طریق سایت شرکت به نشانی Omid-insurance.ir قسمت درخواست همکاری ، ارسال نمایند.

 

شنبه هشتم اردیبهشت 1397


« بهار 1397 زندگیتان بی انتها باد » 

"یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار"

"یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال "

حلول سال نو و بهار  پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت مینماییم .

-کلیه ی شعب بیمه امید در ایام نوروز دایر و آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان محترم می باشند.

 

یکشنبه پنجم فروردین 1397


« پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت پانزدهمین سالگرد تأسیس شرکت بیمه امید »همکاران عزیز و گرامی

بدینوسیله برخود لازم می دانم که پانزدهمین سالگرد فعالیت شرکت بیمه امید را به تمامی همکاران، نمایندگان، بازاریابان و خانواده بزرگ بیمه امید تبریک و تهنیت عرض نمایم و برای تمامی عزیزان و خانواده محترم آنها از درگاه خداوند بزرگ سلامتی و موفقیت آرزو می نمایم. اعتقاد راسخ دارم که شرکت بیمه امید با اتحاد، همدلی و توانائیهای شما عزیزان با ارائه خدمات مطلوب و مناسب به بیمه گذاران و بیمه شدگان محترم قله های رشد و ترقی را یکی پس از دیگری طی خواهد نمود.

موفق و پیروز باشید

 

یکشنبه ششم اسفند 1396


« دریافت لوح تقدیر کارآفرینی توسط شرکت بیمه امید »بیمه امید در سومین کنفرانس ملی کارآفرینی (استقامت ملی و توسعه پایدار) که در تاریخ 25 آذر ماه 1396 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید حضور بهم رسانید و به پاس خدمات و اقدامات مناسب لوح تقدیر کارآفرینی را دریافت نمود.

 

دوشنبه بیست و هفتم آذر 1396


« تقدير از نمايندگان برتر »در بازدید جناب آقای اکرامی مدیرعامل محترم از شعبه و نمایندگان منطقه آزاد اروند، وضعیت این منطقه مورد بررسی قرار گرفت. در این بازدید با تعدادی از بیمه گذاران نیز در محل شعبه و یا در محل فعالیت آنها جلساتی برگزار گردید و مسائل مورد بررسی قرار گرفته و تفاهمات لازم به انجام رسید. و با عنایت به فعالیت مطلوب نمایندگی سرکار خانم آلبوغیش کد 4056 و جناب آقای ادگی پور کد 4143 که جزء نمایندگان برتر شرکت محسوب میشوند، از طرف مدیرعامل شرکت لوح تقدیر و نشان نماینده برتر به ایشان اعطاء گردید.

 

سه شنبه بیست و یکم آذر 1396


« روز بیمه » 

دوشنبه سیزدهم آذر 1396


« اطلاعیه همایش بیمه و توسعه » 

دوشنبه بیست و چهارم مهر 1396


«  دریافت ISO10002 شرکت بیمه امید » 

سه شنبه هجدهم مهر 1396


« رشد میزان فروش بیمه های زندگی و سرمایه گذاری »حسب گزارش اعلامی واحد بیمه های زندگی و سرمایه گذاری شرکت بیمه امید مورخ 1396/07/04 ، این شرکت همچون سال های گذشته موفق به رشد در فروش بیمه های زندگی و سرمایه گذاری بوده است. شایان ذکر است در گزارش مربوط به سه ماهه دوم سال جاری بازار این شرکت درخصوص بیمه های زندگی رشد قابل توجهی را تجربه نموده است که این میزان در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با نسبت 136 درصد اعلام گردید.

 

چهارشنبه دوازدهم مهر 1396


« تقدير از نماینده برتر رشته بيمه زندگی و سرمايه گذاري »در اين جلسه كه با حضور سرکار خانم سمیرا یمینی سرپرست اداره بیمه های زندگی و سرمایه گذاری و جناب آقای سید هادی جلیل القدر ریاست شعبه ماکو شرکت بیمه امید و نمايندگي خانم زینب کاظم زاده کد 4266 به عنوان رتبه دوم نمايندگان برتر رشته بيمه زندگی و سرمايه گذاري بر اساس آمار سه ماه دوم سال جاري مورخ 1396/07/03 برگزار شد، ضمن تشكر از تلاشهاي ايشان در راستاي نيل به اهداف شركت، بررسي راهكارهاي ارتقاء سطح اين رشته به بحث وگفتگو گذاشته شد و در پايان با اهداء لوح تقدير و هديه از ايشان قدرداني به عمل آمد. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي زندگی در آينده اي نه چندان دور، افزايش سهم شركت بيمه اميد را در بازار شاهد باشيم.

 

چهارشنبه دوازدهم مهر 1396


« تقدير از نمايندگان برتر »در بازدید جناب آقای اکرامی مدیرعامل محترم از شعبه و نمایندگان منطقه آزاد کیش، وضعیت این منطقه مورد بررسی قرار گرفت. در این بازدید با تعدادی از بیمه گذاران نیز در محل شعبه و یا در محل فعالیت آنها جلساتی برگزار گردید و مسائل مورد بررسی قرار گرفته و تفاهمات لازم به انجام رسید. و با عنایت به فعالیت مطلوب نمایندگی سرکار خانم فاطمه آذری کد 4009 که جزء نمایندگان برتر شرکت محسوب میشود، از طرف مدیرعامل شرکت لوح تقدیر و نشان نماینده برتر به ایشان اعطاء گردید.

 

دوشنبه دهم مهر 1396


« شرکت بیمه امید با توانگری مالی سطح یک »با اعلام آقای جعفری مدیرکل نظارت مالی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در مورخ 1396/06/20 و براساس آئین نامه شماره 69 و بررسی صورت های مالی سال 95، شرکت بیمه امید همچون سال های گذشته موفق به کسب سطح یک توانگری مالی و با نسبت 118 درصد گردید. بیمه امید در سال 95 با فروش بیش از 433 میلیارد ريال و پرداخت 245 میلیارد ريال خسارت و کسب سود بیش از 60 میلیارد ريال یکی از شرکت های موفق در عرصه صنعت بیمه و بیمه گری بوده است.

 

دوشنبه بیستم شهریور 1396


« تفاهم همكاري بيمه اميد و اتاق اصناف منطقه آزاد ماكو »در اين جلسه كه با حضور رئیس شعبه ماکو شرکت بیمه امید و رئیس اتاق اصناف شهرستان ماکو مورخ 1396/06/14 در محل ساختمان اتاق اصناف شهرستان ماکو برگزار شد، ضمن امضای تفاهم نامه همکاری از اعتماد و انتخاب شركت بيمه اميد به عنوان بيمه گر قدردانی به عمل آمد و در پایان لزوم حفظ و ارتقاء سطح همكاري در زمينه ارائه پوشش هاي بيمه اي تاكيد و راهكارهاي نيل به اين مهم مورد توافق قرار گرفت.

 

یکشنبه نوزدهم شهریور 1396


« جذب نماینده فروش بیمه عمر و سرمایه گذاری »شرکت بیمه امید به منظور گسترش عرضه خدمات بیمه ای خود در زمینه فروش حرفه ای بیمه های عمر و سرمایه گذاری، پس از مصاحبه حضوری و موفقیت در دوره آموزشی و عملی، تعداد محدودی از متقاضیان واجد شرایط زیر را به همکاری دعوت می نماید.

-شرایط متقاضیان :

تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

نداشتن پپشینه کیفری و اعتیاد به مواد مخدر.

داشتن گواهی پایان خدمت وظیفه عمومی یا هرنوع معافیت قانونی در مدت قرارداد نمایندگی.(برای آقایان)

 داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم. (دارندگان مدارک بالاتر در اولویت می باشند)

داشتن حداقل ۱۸ سال سن.

دارا بودن قدرت بیان و روابط عمومی قوی.

 -مدارک مورد نیاز:

تصویر آخرین مدرک تحصیلی

تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم

تصویر تمام صفحه شناسنامه و کارت ملی

دو قطعه عکس ۴*۳

تکمیل فرم درخواست همکاری (دریافت فرم )

*واجدین شرایط می توانند کلیه مدارک خود را به آدرس نزدیک ترین شعبه این شرکت ارسال نمایند.

 

چهارشنبه هشتم شهریور 1396


« سمینار مدیران ستادی و روسای شعب شرکت بیمه امید »این گردهمایی در تاریخ 1396/06/01 در محل شعبه مرکزی ماکو واقع در شهرستان ماکو با حضور مدیران ستادی و روسای شعب برگزار شد. در ابتداي جلسه جناب آقای اکرامی مدیر عامل محترم شرکت عملکرد سال 1395 و همچنین 4 ماهه اول سال 1396 را مورد نقد و بررسی قرار دادند و از تشریک مساعی تمامی همکاران و نمايندگان در راستای نیل به اهداف شرکت تقدیر نمودند. در ادامه روسای شعب گزارش عملکرد مرتبط با هر شعبه را ارائه نمودند. در پایان مدیران ستادی در پنل های تخصصی به منظور تحقق اهداف سالانه به بررسی مسائل و مشكلات عنوان شده پرداختند و در هر مورد راهكارهاي لازم را ارائه نمودند. .

 

سه شنبه هفتم شهریور 1396


« شعبه برتر شرکت بیمه امید در سال 1395 معرفی شد »در حاشیه سمینار مدیران ستادی و روسای شعب شرکت بیمه امید بر اساس شاخص های از پیش تعیین شده از شعبه برتر در سال 1395 تقدیر شد. به گزارش واحد توسعه بازار و روابط عمومي شرکت بیمه امید، جناب آقای اکرامی مدیر عامل شرکت در این سمینار، ضمن تقدیر از حضور فعال و بانشاط مدیران ستادی و روسای شعب، تصریح کرد: موفقیت یک شرکت جز با تعهد، همدلی و اتحاد بین اعضا آن شرکت حاصل نمیشود. وی در ادامه خاطر نشان کرد شعب شرکت به عنوان خط مقدم فروش در ارتباط مستقیم با مشتریان هستند و می توانند با مشتری مداری، رعایت اخلاق کاری، ارائه مناسب محصولات و خدمات و ... در حفظ و نگهداشت مشتریان نقش مهم و ارزنده اي ايفا نمايند. ایشان شاخص های فروش، پرداخت خسارت، سودآوری، میزان وصول مطالبات، تجهیز و تخصیص منابع و تکریم ارباب رجوع را به عنوان شاخص های ارزیابی شعب در سال 1395 عنوان و بر این اساس شعبه اروند به ریاست جناب آقای مهدی عباسی را به عنوان شعبه برتر شرکت بیمه امید در سال 1395 معرفي نمود. .

 

سه شنبه هفتم شهریور 1396


« حضور شركت بيمه اميد در چهارمين دوره مسابقه نقاشي برگزار شده توسط فروشگاه شارپ (اسبلاني) »در این مسابقه که با حضور بیش از 120 شرکت کننده، سرکار خانم سمیرا یمینی سرپرست واحد توسعه بازار شرکت به همراهی کارشناسان شعبه انزلی و همچنین نمایندگی سالمی کد 4269 برگزار گردید، ضمن اهدای هدایایی جهت کودکان، سعی بر اشاعه فرهنگ غنی بیمه های زندگی و سرمایه گذاری گردید. امید است با اقدامات این چنین، از این پس شاهد فروش بیش از پیش این بیمه نامه در استان گیلان و سایر شهرهای کشور عزیزمان باشیم.

 

شنبه بیست و یکم مرداد 1396


« تقدير از نمايندگان برتر رشته بيمه زندگي و سرمايه گذاري »در اين مراسم که با حضور خانم سمیرا یمینی سرپرست واحد توسعه بازار شرکت بیمه امید، آقای آیت رحمانی فام سرپرست شعبه قشم و همچنین نمايندگي خانم ناصری به عنوان يكي از نمايندگان برتر رشته بيمه زندگی و سرمايه گذاري بر اساس آمار سه ماه اول سال جاري مورخ  1396/05/09 در قشم برگزار شد، ضمن تشكر از تلاشهاي ايشان در راستاي نيل به اهداف شركت، بررسي راهكارهاي ارتقاء سطح اين رشته به بحث وگفتگو گذاشته شد و در پايان با اهداء لوح تقدير و هديه از ايشان قدرداني به عمل آمد. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي زندگی در آينده اي نه چندان دور، افزايش سهم شركت بيمه اميد را در بازار شاهد باشيم.

 

دوشنبه شانزدهم مرداد 1396


« تقدير از نمايندگان برتر رشته بيمه زندگي و سرمايه گذاري »در اين جلسه كه با حضور جناب آقای مهدی عباسی رئیس شعبه اروند و سرکار خانم لاری و جناب آقای ادگی پور به عنوان نمايندگان برتر رشته بيمه زندگی و سرمايه گذاري بر اساس آمار سه ماه اول سال جاري مورخ 1396/05/04 برگزار شد، ضمن تشكر از تلاشهاي ايشان در راستاي نيل به اهداف شركت، بررسي راهكارهاي ارتقاء سطح اين رشته به بحث و گفتگو گذاشته شد و در پايان با اهداء لوح تقدير و هديه از ايشان قدرداني به عمل آمد. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر در آينده اي نه چندان دور، افزايش سهم شركت بيمه اميد را در بازار شاهد باشيم.

 

چهارشنبه یازدهم مرداد 1396


« بازدید از شعبه و نمایندگان ارس »در بازدید جناب آقای اکرامی مدیرعامل محترم از شعبه و نمایندگان منطقه آزاد ارس، وضعیت این منطقه مورد بررسی قرار گرفت. در این بازدید با تعدادی از بیمه گذاران نیز در محل شعبه و یا در محل فعالیت آنها جلساتی برگزار گردید و مسائل مورد بررسی قرار گرفته و تفاهمات لازم به انجام رسید. و با عنایت به فعالیت مطلوب نمایندگی سرکار خانم لیلا خردمند کد 4052 که جزء نمایندگان برتر شرکت محسوب میشود، از طرف مدیرعامل شرکت لوح تقدیر و نشان طلایی نماینده برتر به ایشان اعطاء گردید.

 

سه شنبه دهم مرداد 1396


« سمينار بازاریابی و فروش بيمه هاي زندگی و سرمايه گذاري »در اين سمينار كه با حضور آقاي سليمانيا به عنوان مدرس، سركار خانم سمیرا يميني سرپرست واحد توسعه بازار شركت بيمه اميد، سركارخانم رضائي رياست محترم شعبه و نمايندگان محترم شعبه كيش در تاريخ 29 تيرماه سال جاري در جزيره كيش برگزار شد، ضمن ارائه و تبيين الزامات فروش موفق و توسعه مهارتهاي فردي در فروش بيمه نامه هاي عمر و سرمايه گذاري، مباحث مربوط به تكنيك هاي مذاكره، بهبود ارتباطات ، نيازشناسي مشتري، رهبري و ... مورد بحث و بررسي قرار گرفت. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر همچون گذشته، رشد فروش شركت بيمه اميد را در اين رشته بيمه اي شاهد باشيم.

 

چهارشنبه چهارم مرداد 1396


« بازدید از شعبه و نمایندگان چابهار »در بازدید جناب آقای اکرامی مدیرعامل محترم از شعبه و نمایندگان منطقه آزاد چابهار، وضعیت این منطقه مورد بررسی قرار گرفت. در این بازدید با تعدادی از بیمه گذاران نیز در محل شعبه و یا در محل فعالیت آنها جلساتی برگزار گردید و مسائل مورد بررسی قرار گرفته و تفاهمات لازم به انجام رسید. و با عنایت به فعالیت مطلوب نمایندگی جناب آقای احمد جهانتیغی کد 4075 که جزء نمایندگان برتر شرکت محسوب میشود، از طرف مدیرعامل شرکت لوح تقدیر و نشان برنز نماینده برتر به ایشان اعطاء گردید

 

یکشنبه اول مرداد 1396


« دریافت نشان طلایی حمایت از کالا و خدمات ایرانی و رضایتمندی مشتریان توسط شرکت بیمه امید »بیمه امید در اولین کنفرانس ملی ساخت ایران با رویکرد حمایت از تولید، خدمات و رضایتمندی مشتری که در تاریخ 18 تیرماه 1396 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید حضور بهم رسانید و نشان حمایت از کالا و خدمات ایرانی و رضایتمندی مشتریان را دریافت نمود.

 

سه شنبه بیستم تیر 1396


« كارگروه آموزشي بازاريابي و فروش بيمه هاي زندگي »در اين كارگروه آموزشي كه با حضور آقاي سليمانيا به عنوان مدرس، همچنين خانم يميني سرپرست واحد توسعه بازار شركت بيمه اميد، آقاي مهدويان رياست شعبه و نمايندگان شعبه چابهار در تاريخ 19 خرداد ماه سال جاري در شهر چابهار برگزار شد، ضمن ارائه و تبيين الزامات فروش موفق و توسعه مهارتهاي فردي در فروش بيمه نامه هاي عمر، مباحث مربوط به تكنيك هاي مذاكره، بهبود ارتباطات ، نيازشناسي مشتري، رهبري و ... مورد بحث و بررسي قرار گرفت. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر در آينده اي نزديك، رشد فروش شركت بيمه اميد را در اين رشته بيمه اي شاهد باشيم

 

شنبه سوم تیر 1396


« برگزاري مسابقات واليبال جام رمضان در چابهار با حمايت بيمه اميد »برگزاری مسابقات والیبال جام رمضان درشهرستان چابهار و حضور و حمایت بیمه امید از ورزشکاران دراین مسابقات ،اهدای جوایز نقدی وغیرنقدی توسط این شعبه که با استقبال بینظیر مدیران فدراسیون های ورزشی و ریاست محترم اداره ورزش و جوانان برخوردار بوده است.

 

چهارشنبه سی و یکم خرداد 1396


« شرکت بیمه امید 54 میلیارد ریال سود بین سهامداران تقسیم کرد »در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه امید که در تاریخ  1396/03/24 در محل دفتر ارتباطی تهران برگزار شد، پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم و نواختن سرود جمهوری اسلامی ایران،مجمع به ریاست آقای توکلی بعنوان رئیس هیئت مدیره و نظارت آقایان اقبالی و جوان نمایندگان بیمه های آسیا و دانا و با حضور آقای قزلباش و خانم بزرگی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تشکیل گردید. در این مجمع صورت های مالی سال مالی منتهی به 1395/12/30 به تصویب مجمع رسید و به ازاء هر سهم مبلغ  216 ریال  سود بین صاحبان سهام توزیع گردید.

 

شنبه بیست و هفتم خرداد 1396


« سمينار فروش بيمه هاي عمر »در اين سمينار كه با حضور آقاي سليمانيا به عنوان مدرس، سرپرست واحد توسعه بازار شركت بيمه اميد، رياست و نمايندگان شعب ارس و ماكو در تاريخ هاي 4 و 5 خرداد ماه سال جاري در شهر جلفا و ماكو برگزار شد، ضمن ارائه و تبيين الزامات فروش موفق و توسعه مهارتهاي فردي در فروش بيمه نامه هاي عمر، مباحث مربوط به تكنيك هاي مذاكره، بهبود ارتباطات ، نيازشناسي مشتري، رهبري و ... مورد بحث و بررسي قرار گرفت. اميد است با عزم جدي نمايندگان شركت و اهتمام بيش از پيش به فروش آگاهانه بيمه هاي عمر در آينده اي نزديك، رشد فروش شركت بيمه اميد را در اين رشته بيمه اي شاهد باشيم.

 

دوشنبه بیست و دوم خرداد 1396


« اطلاعیه »شرکت بیمه امید در راستای توسعه شبکه فروش و گسترش خدمات بیمه ای خود در شهرهای سیستان، بانه، مهران، مریوان، قصر شیرین، اینچه برون جهت اخذ نمایندگی مطابق آئین نامه های شورای عالی بیمه جهت اخذ پروانه نمایندگی دعوت به همکاری می نماید.

 

 

دوشنبه یکم خرداد 1396


« پیام تبریک مدیرعامل شرکت بیمه امید »                        حضور پرشکوه و حماسی ملت ایران و بخصوص خانواده شرکت بیمه امید در انتخابات ریاست جمهوری و شهر و روستا و پیروزی دولت تدبیر و امید بر همگان مبارک باد

 

 

یکشنبه سی و یکم اردیبهشت 1396